GENÇLİK MERKEZLERİNDEN SİPERLİ MASKE

  Korona Virüsle mücadeleye tam destek veren Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri aracılığı ile siperli yüz maskesi üretiyor. 20 gençlik lideri, sağlık çalışanları ve karantinadaki insanlar için günde 500 maske üretiyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  EVDE KAL SPORDAN GERİ KALMA

  Erzurum’da Bike Gençlik Sporlu bisikletçiler, evde kurulan smart trainer sayesinde Avrupa ve Balkan Şampiyonasına hazırlanıyor. Bike Spor Başkanı Mustafa Kocaman, “Evde kal spordan geri kalma. Dönüşümüz muhteşem olacak çünkü evde hayat var” dedi. ERZURUM/GSİM

  Haberi Oku

  SEKİZ YILDIR GENÇLİĞİN BİR PARÇASI

  Down Sendromlu Serhat Yener, tam 8 yıldır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri’nin gönüllü bir parçası olarak faaliyetlerde yer alıyor. Gençlerin neşe kaynağı olan Yener, adeta on parmağında on marifeti barındırıyor. Erzurum/GSİM

  Haberi Oku

  STAD DEZENFEKTE EDİLDİ

  Büyükşehir Belediyesi İlaçlama Timi, Cumartesi günü oynanacak olan BB Erzurumspor-Eskişehirspor maçı öncesinde Kazım Karabekir Stadı’nı dezenfekte etti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GSİM’DEN KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, hizmet binalarının yanı sıra spor tesisleri ve yurtlarda Koronavirüsle mücadele kapsamında ilaçlama çalışması yaptı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  BAYRAKLAR ERZURUM GSİM’DEN

  Erzurum’un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 102. Yıl dönümü ve İstiklal Marşımızın Kabul Yıl Dönümünde Palandöken Gençlik Merkezi, 7’den 70’e halka Türk Bayrağı dağıttı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  MASADA KYK ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Erzurum’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen KYK Masa Tenis Bölge Şampiyonası sona erdi. Türkiye şampiyonasına katılacak olan takımlar belli oldu. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  TEKMELER GRUP BİRİNCİLİĞİ İÇİN KALKTI

  Bingöl’de düzenlenen okular arası Taekwondo Grup Şampiyonası kıran kırana geçen müsabakalara sahne oldu. Dadaş taekwondocular madalyalara ambargo koydu. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından Erzurum’da faaliyetlerini sürdüren 178 kulübü teşekkür belgesi gönderildi. Bakan Kasapoğlu’nun selamlarını amatör spor kulüplerine ileten Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, teşekkür belgelerini kulüplere dağıttı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  YUNANLILARIN DA ADRESİ ERZURUM

  Avrupa’nın dört bir yanından yüksek irtifa yüzme kampları için Erzurum tercih edilirken, Yunan yüzücülerin adresi de tam olimpik yüzme havuzu oldu. Yunan Antrenör Panos Velentzas, “Tokyo 2020 olimpiyatlarında en az 1 madalya kazanmak istiyoruz” dedi. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  POTA KURTULUŞ KUPASI İLE ŞENLENDİ

  Erzurum GSİM, Basketbol İl Temsilciliği Yönetimi ve DSİ Spor Kulübü işbirliği ile yapılan 12 Mart Kurtuluş Kupası Basketbol Turnuvası şölen havasında geçti. Minik, Yıldız ve Büyükler Kategorisindeki maçlar nefes kesti. Turnuvanın ardından kupa töreni düzenlendi. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  YILDIZLAR POTADA BULUŞTU

  Erzurum’un ev sahipliğinde yapılan Okullar arası Yıldızlar Basketbol Türkiye Yarı Finalleri nefes kesiyor. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  DEPREMZEDELER İÇİN ‘GÜLÜMSEYİN’ DEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığından ödül alan ‘Gülümseyin Geliyoruz’ projesi bu kez Elazığ’daydı. Yakutiye Gençlik Merkezi Tiyatro Grubu Eğitmen Raşit Kına yönetiminde bu kez depremzede çocuklarının bir nebze olsa gülümsemelerini sağladı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KYK’LILAR MASADA BULUŞTU

  Erzurum’un ev sahipliğinde KYK Masa Tenis Bölge Şampiyonası başladı. 9 erkek, 5 kız takımı şampiyonluk mücadelesi veriyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  LİSELERDE FUTSAL HEYECANI

  Erzurum’da düzenlenen Liseler arası Futsal Grup Şampiyonası başladı. Açılış seremonisi ile start alan şampiyonaya 12 erkek, 12 kız takımı katılıyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  DAKAF’A GSİM DAMGASI

  Cumhurbaşkanlığı’nın himayelerinde düzenlenen ve Erzurum Atatürk Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Doğu Anadolu Kariyer Fuarı’nda GSİM’nin spor ve gençlik faaliyetlerini içeren standı büyük ilgi gördü. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER