KARNESİNİ ALAN GENÇLİK MERKEZİNE KOŞTU

  Erzurum Aziziye ilçesinde hizmete girdikten sonra gençlerin ilgi odağı olan Aziziye Gençlik Merkezi çocukların karne sevincine ortak oldu. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KYK’LI KIZLAR KIŞ KAMPINDA

  Kredi ve Yurtlar 5. Kış Kampları İletişim ve Sinema Kampı, altı ilden öğrencilerin katılımı ile Erzurum’un ev sahipliğinde başladı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  SOSYAL MEDYA’DAN SOSYAL MEYDANA AVM’DE

  Erzurum GSİM Gençlik Merkezleri, ‘Sosyal Medyadan Sosyal Meydana’ projesi kapsamında MNG AVM’de etkinlikler düzenledi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KROSTA TEKMAN KLASİĞİ

  Erzurum Gençlik Spor Kulübü adına yarışan Tekmanlı atletler, başarısı ile göğsümüzü kabarttı. Tekmanlı genç kızlar U18 yaş gurubunda olmasında rağmen, U20 yaş kategorisinde yarışarak ilk üçte yer aldı. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  ÖZEL ŞAMPİYONLAR ZEYNEP VE MURAT YİNE KÜRSÜDE

  Özel Sporcular 2020 Türkiye Kayak Şampiyonası Erzurum’da yapıldı. Erzurum Bike Spor Kulübü kayakçıları Aliye Zeynep Bingül ile Muhsin Murat Bingül, yine zirvedeki yerini aldı. Şampiyon Zeynep’in madalyasını babası Ünal Bingül ile BŞB Başkanı Mehmet Sekmen verdi. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  GENÇ OFİS İÇİN İMZALAR ATILDI

  Atatürk Üniversitesi ile Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında, üniversitede eğitim gören öğrencilerin ve akademik ile idari personelin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi başta olmak üzere birçok alanda ortak çalışmaların gerçekleştirilmesine yönelik kapsamlı bir iş birliği protokolü imzaladı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ASKIDA KİTAP VAR

  Osmanlı İmparatorluğu Döneminde ‘Askıda Ekmek Var’ geleneğinden yola çıkan Erzurum GSİM Palandöken Gençlik Merkezi, ‘Askıda Kitap Var’ Projesi gönüllere kitapla giriyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GELDİK YİNE GELECEĞİZ

  Sırbistan Yüzme Milli Takımı, kamp için Erzurum’u tercih etti. Sırpların Coach’u İgor Beretic, “Enkaspor, Fenerbahçe ve Galatasaray yüzme antrenörleri, Erzurum’u bize tavsiye ettiler. İyi ki, gelmişiz. Yazın yine geleceğiz” dedi. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  TOHM SPORCULARI SEVİNDİRİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın TOHM sporcuları için gönderdiği Spor Malzeme Seti, dağıtıldı. Milli sporcuların yüzü güldü. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  LİSELİLER RİNGE ÇIKTI

  Lise Gençler Türkiye Boks Şampiyonası başladı. 210 sporcu Erzurum’da ringe çıkıyor. Açılış konuşmasını yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Spor bir toplumun olmazsa olmazıdır” dedi. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Polat ise “Gençler hedefiniz hep Türk bayrağını göndere çektirmek olsun” dedi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  BEYAZ KENTİN YEŞİL STADI

  Karın en fazla yerde kaldığı ve kışın hüküm sürdüğü Erzurum’da Kazım Karabekir Stadı her mevsim yeşilliğini koruyor. BB Erzurumspor’un top koşturduğu zeminin pırıl pırıl olması nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne övgü yağıyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  TOPLUMSAL DUYARLILIK İÇİN KÖY YOLLARINA DÜŞTÜLER

  Atatürk Üniversitesi ve Palandöken Gençlik Merkezi, ‘Toplumsal Duyarlılık Projesi’ kapsamında Kavurmaçukuru Köyü’ne giderek, okul öncesi çocuklara unutulmak etkinlik çalışması yaptırdılar. Palandöken Gençlik Merkezi Maskotu çocukların ilgi odağı oldu. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  DADAŞLAR SOĞUK GECEYİ ISITTI

  Coşkulu kış festivali Erzurum Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Kışa Merhaba Festivali renkli görüntülere sahne oldu. Uçan adamların atlayışlarını heyecan içinde izleyen Dadaşlar, meşaleli slalom kayağı ile büyülendi. Kar raftingi ile final yapan davetlier, kar yağışı altında soğuğa aldırmadan halay çekti. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜDÜK

  Enver Paşa komutasında, 105 yıl önce düzenlenen Sarıkamış Harekatı sırasında donarak, şehit olan binlerce Mehmetçik, ‘Gençlik şühedanın izinde yürüyor’ sloganıyla Allahuekber Dağları’nda düzenlenen yürüyüşle anıldı. Hava sıcaklığının sıfırın altında 9 derece olduğu bölgedeki yürüyüşe; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Türkiye’nin dört bir tarafından Kars’ın Sarıkamış ilçesine akın eden, her yaştan yaklaşık 20 bin kişi katıldı. Erzurum GSİM’de 1540 kişi ile yürüyüşe katıldı. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  RİNGİN ŞAMPİYONLARI ANADOLU’NUN ZİRVESİNDE BELLİ OLDU

  Dadaşlar Boksa Doydu Boks Federasyonunun yurt içindeki en büyük organizasyonu olan Büyük Erkekler ve Kadınlar Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası sona erdi. Kadınlarda Erzurum’dan Şeymanur Karadağ ikinci olurken, erkeklerde Erol Özkal ile Cihandar Enes Alkazak üçüncü olarak şampiyonayı bronz madalya ile tamamladılar. Dadaşların bir diğer madalya umudu Muhammet Aydın ise hedefe ulaşamadı. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  KULEDE FESTİVAL ZAMANI

  Atlama Kuleleri, bu akşam saat 18:00’da ‘Kışa Merhaba Festivali’ne ev sahipliği yapacak. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER