HABERARŞİVİ
 • 22

  HAZİRAN

  BU YAZ GENÇLİK SPORA DOYACAK

  Erzurum GHSİM, İl Spor Merkezleri kapsamında ücretsiz yaz spor kurslarına 29 Haziran’da start verecek. İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Bu yaz ücretsiz spor kurslarımıza rekor katılım bekliyoruz” dedi.

 • 20

  HAZİRAN

  PEHLİVANLARA TAŞKESENLİGİL MORALİ

  Minderin ve Kırkpınar’ın şampiyonlarını ziyaret eden Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Şehrimizde kamp yapmanız bizleri gururlandırıyor” dedi. Ziyarette il temsilcisi Baddal Alpkılıç da hazır bulundu.

 • 20

  HAZİRAN

  GHSİM PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU

  Erzurum GHSİM Personeli iftarda buluştu. Yemekte İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, tarafından kurumdan emekli sicil lisans şefi Ali Sarıbuğday’a teşekkür belgesi verildi.

 • 14

  HAZİRAN

  ERZURUM’A TEMATİK SPOR LİSESİ

  Erzurum’da kış ve buz sporlarında lise eğitimi görmeği arzulayan öğrencilere müjde. Türkiye’de açılan 8 Tematik Spor Lisesi’nden biri olan Erzurum Spor Lisesi, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı için özel yetenek sınavları ile kış ve buz sporlarında öğrenci alacak.

 • 14

  HAZİRAN

  ŞAMPİYON TAEKVONDOCULARA ÖDÜL

  Yıl içinde taekwondoda başarılı olan sporcuları ödüllendiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, taekwondoda Erzurum olarak çıtayı her zaman yüksek tuttuklarını söyledi.

 • 13

  HAZİRAN

  DENETİMLİ SERBESTLİK HÜKÜMLÜLERİ SPOR YAPACAK

  Erzurum Valiliğinde yapılan Protokolle, Denetimli Serbestlik Hükümlüleri GHSİM’nin tesislerinde spor yapacak. Ayrıca Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda da ücretsiz kamu hizmeti görebilecekler.

 • 7

  HAZİRAN

  HAYDİ, ÇOCUKLAR SPORA

  İl spor merkezleri kayıtları başladı Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2017 Yaz Ücretsiz İl Spor Merkezleri Kursları için kayıtlara başladı.

 • 7

  HAZİRAN

  KAZIM KARABEKİR STADI, TFF. 1. LİGİ’NE HAZIRLANIYOR

  2011 Üniversiade kapsamında baştan ayağa yenilenerek, üzeri kapatılan ve alttan ısıtmalı zemine sahip olan Kazım Karabekir Stadı, şimdiden TFF 1. Lig için hazırlanıyor.

 • 7

  HAZİRAN

  ŞAMPİYON BOKSÖRÜ ÖDÜLLENDİRDİ

  Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Burdur’da yapılan Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası’nda birinci olarak Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkı kazanan Gençliksporlu İbrahim Otçu’yu tebrik ederek ödüllendirdi.

 • 29

  MAYIS

  TAŞKESENLİGİL’DEN 19 MAYIS TEŞEKKÜRÜ

  Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na muhteşem katılım sağlayan Erzurumlulara teşekkür etti. Taşkesenligil, yarın Gümüşhanespor ile final maçına çıkacak olan BB Erzurumspor’a başarı dileğinde bulundu.

 • 22

  MAYIS

  Kule Manzaralı Off Road

  Erzurum Macera Offroad Kulübü üyeleri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Atlama Kuleleri’nin kampüsünde Offroad gösterisi yaptılar. Dereceye girenlerin madalya ve kupa kazandığı offroadçuların şovunu Buhara Hastanesi’de renklendirdi.

 • 22

  MAYIS

  Anadolu’nun Zirvesinde Gençlik Coşkusu

  Gençlik ve Spor Bayramı’nın 98’nci yıldönümü Erzurum’da coşkuyla kutlandı. Zaman zaman yağan yağmura rağmen, bayram coşkusu dinmedi. Kortej yürüyüşünün ardından gerçekleşen spor gösterileri nefesleri keserken, sporcuların şovu halktan yoğun alkış aldı. Erzurum adına uluslararası arenada kürsüye çıkan şampiyonlar protokol tarafından ödüllendirildi.

 • 18

  MAYIS

  Anneler Potada Buluştu

  Gençlik haftası rüzgarı esmeye devam ediyor. Yakutiye Kent Meydanı’nda annelerin basketbol oynaması renkli görüntülere sahne oldu.

 • 18

  MAYIS

  SPOR GÖSTERİLERİ AVM’LERE TAŞTI

  Erzurum’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamalarında yapılan spor gösterileri AVM’lere ve sokaklara taştı. AVM’lerdeki spor gösterileri nefes keserken, sporla halkın bütünleşmesi sağlandı.

 • 18

  MAYIS

  MAYIS AYI GENÇLİK AYI

  Mesut Gülrenk ve Orhan Bozkurt’un Radyo Ritm’de hazırlayıp sundukları ‘Erzurum Ajans’ programında konuk olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesinligil, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası etkinliklerini anlattı. Taşkesenligil, “Mayıs ayı gençlik ayı” dedi.