KURUM PERSONELİMİZ ÇADIRKENT KURULUMUNDA

  Kurum personelimizden deprem bölgesine yardım seferberliği...

  Haberi Oku

  19 Vatandaşa Can Oldular

  33 kişilik ekiple Malatya’da enkazda arama kurtarma çalışmalarına katılan Erzurumlu Dağcılar, 19 vatandaşı deprem enkazından sağ kurtardı. İl Temsilcisi Erdal Emeç, “19 vatandaşımızı sağ çıkardık. 24 vatandaşımızın ise cansız bedeniyle karşılaştık. Keşke onlarına da sağ çıkarabilseydik” dedi.

  Haberi Oku

  BİLEKLİK TASARLADI ÇOCUKLARA HEDİYE ETTİLER

  Palandöken Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve Gönüllü gençler, atölye çalışmasında tasarladıkları bilekleri Alvar İlkokulu öğrencilerine hediye etti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  Coşkulu Ödül Günü

  Erzurum GSİM ile ASKF’nin birlikte organize ettiği 2022 Amatör Spor Haftası, spor gösterileri ile kutlandı. Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda başarılı olan sporcular plaketle ödüllendirildi. ERZURUM-GSİM

  Haberi Oku

  ERZURUM GSİM’DEN MAVİ-BEYAZ HAREKAT

  Erzurum GSİM, Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü’nün önemli bir projesini hayata geçirecek. ‘Mavi-beyaz taraftarlar’ sloganıyla yola çıkan GSİM, Türkiye Futbol Federasyonu ve Erzurumspor’la ortak çalışması sonucu, her hafta bir ilçeden 50 çocuğu maça getirerek Erzurumspor sevgisi aşılayacak. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KARAKULUKÇU’DAN GAZETECİLERE ZİYARET

  Türkiye Okul Sporları Federasyon Başkanı Doç.Dr.Ömür Fatih Karakullukçu, Şubat ayında Erzurum’da yapılacak olan 2023 Winter Games’in uluslararası anlamda ilk kez Dadaşlar diyarında yapılacağını söyledi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR’UN ALTIN YUMRUĞU DOĞUKAN DEMİRCEYLAN, HÜCUM MARŞIYLA ÇIKTIĞI RİNGDE AVRUPA’NIN EN BÜYÜĞÜ OLDU

  Demirceylan Avrupa Şampiyonu 90 kilo erkeklerde Üst Minikler Avrupa Şampiyonu olan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Sporcusu Doğukan Demirceylan, ringi bayram yerine çevirdi. Dadaşlar ve özellikle de Çırçır Mahallesi gurur kaynakları milli boksörü bağrına bastı. Erzurum-GSİM

  Haberi Oku

  KARAN’IN CURLİNG KEYFİ

  24 Erzincanspor Teknik Direktörü Ümit Karan, Curling Salonunu ziyaret ederek milli sporcuların antrenmanını izledi. Tecrübeli çalıştırıcı yardımcılarıyla birlikte curling oynadı. (Erzurum-Gsim)

  Haberi Oku

  ‘ANADOLUYUZ BİZ’ PROJESİYLE ERZURUM’U GEZDİLER

  Ordulu 40 genç, GSB’nin ‘Anadoluyuz Biz’ projesiyle Erzurum’un konuğu oldu. Ordulu öğrenciler, Dadaşlar Diyarında dolu dolu 5 gün geçirdi. Ordulu gençler Erzurum’un tarihi ve turistik yerlerini karış karış gezdi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  YÜZMEDE HEDEF PLAKA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın imzaladığı protokolle ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi, Erzurum’da başarılı bir şekilde sürüyor. İl Müdürü Birdal Öztürk, “Bakanlığımızın bizden istediği rakam yıl sonuna kadar 20 bin, ama biz 25 bin rakamına ulaşarak ilimizin plakasına ulaşmak istiyoruz” dedi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GERİ SAYIM BAŞLADI

  Üst Minikler Avrupa Boks Şampiyonası Anadolu’nun zirvesinde yapılacak. Organizasyon öncesi Erzurum Avrupalı heyeti ağırladı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  YURTLARDA BAKIM ONARIM ATAĞI

  Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi’nde öğrenim gören ve GSB Yurtlarında kalan öğrencelerin yeni öğretim sezonunda daha konforlu konaklama sağlamaları için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 20 yurtta bakım, onarım ve tadilat çalışması başlattı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  Ay-Yıldızlı Judocular Çizme’yi fethetmeye hazırlanıyor

  Hedef Avrupa Şampiyonluğu Erzurum GSİM Kamp Eğitim Merkezi’nde Avrupa Şampiyonası’na bilenen Görme Engelliler Judo Milli Takımı, İtalya’dan Türkiye’ye Avrupa Şampiyonu olarak dönmek için çalışıyor. (ERZURUM-GSİM)

  Haberi Oku

  UYAFA ile Avrupa Türk Futbol Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı

  UYAFA ile ATFF’den gönüllük işbirliği Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde, 2023’te düzenlenecek olan UYAFA Uluslararası Palandöken Cup futbol turnuvasının hazırlıkları devam ediyor.UYAFA ile ATFF arasında gönüllülük alanında işbirliği protokolü imzalandı. (ERZURUM-GSİM)

  Haberi Oku

  GSB Ücretsiz Yaz Spor Okulları kapsamında Erzurum'da 30 bin gence spor yaptırılması hedefleniyor

  Yaza hareketli giriyoruz! Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın her yıl 29 Haziran’da başlattığı Yaz Spor Okulları ve Engelsiz Spor Merkezleri açılış töreni Yakutiye Spor Salonu’nda yapıldı. Açılışta sporcular nefes kesen gösterilere imza attı. ERZURUM/GSİM

  Haberi Oku

  KİCK BOKSA DADAŞ DAMGASI

  Kocaeli’nde yapılan Kick Boks Türkiye Şampiyonasına Erzurum damga vurdu. Emre Şahin, Cebrail Gençoğlu ve Hakan Koç, Avrupa şampiyonası vizesi aldı. Dadaş kickboksçular 11 madalya ile kente dönüyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER