20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  AKAL ESKRİMDE TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  Erzurumlu Eskrimci Emir Akal, gençler kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu. Antrenör Nevzat Dumanoğlu, “Çok çalışarak bu başarıyı elde ettik” dedi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KURALLARA UYALIM SEVDİKLERİMİZE ULAŞALIM

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri’nin 'Kurallara Uyalım, Sevdiklerimize Ulaşalım' projesi başladı. Proje kapsamında şehrin önemli trafik noktalarında ve Cumhuriyet Caddesi’nde uygulama yapıldı. Kurallara uyan sürücüler ise ödüllendirildi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  GSİM, KRİZİ FIRSATA ÇEVİRDİ

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Pandemi Sürecinde sportif ve gençlik faaliyetlerinin yanı sıra tesislerde de bakım ve onarım çalışmaları yaptı. GSİM’nin dev yatırımlarından biri olan Sporcu Eğitim Merkezi’nde ise çalışmalar tam gaz devam ediyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  80 YIL SONRA TARİHİ ZAFER

  Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen '10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu'na Dadaş atletler damga vurdu. Erkek ve Kadınlarda ferdi ve takım şampiyonluklarını kazanan Erzurumlu atletler, 80 yıldır yapılan koşuda ilk kez ferdi ve takım birinciliklerini kazanarak tarihi bir zafere imza attı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  SICAK HAVADA ‘BUZ VE KIŞ’ TANITIMI

  Pastırma sıcaklarında buz sporları tanıtımı Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yaklaşan Kış Sezonu öncesinde Büyükşehir Belediyesi Havuzbaşı Kent Meydanı’nda buz ve kış sporlarını tanıttı. Açık ve güneşli havada gerçekleşen tanıtımda minik ve gençler kış ve buz sporlarına yönlendirildi. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  ERZURUM GSİM 1000 FİDAN DİKTİ

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’de başlatılan ağaç dikme seferberliği kapsamında Erzurum GSİM, 1000 adet fidan dikimi yaparak kampanyaya destek verdi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  Atatürk Koşusu Dadaşların

  Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen '10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu'na Dadaş atletler damga vurdu. Erkek ve Kadınlarda ferdi ve takım şampiyonluklarını Erzurumlu atletler kazandı. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  GENÇLER ATATÜRK İÇİN FİDAN DİKTİ

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’de başlatılan ağaç dikme seferberliği kapsamında Erzurum GSİM Gençlik Liderleri ve Gönüllü gençler 10 Kasım Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. Yılında fidan diktiler. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  KARLAR PRENSESİNE ÖZEL ÖDÜL

  Gillette Milliyet spor ödülleri gecesinde Yılın Milka Kayak sporcusu özel ödülü Erzurum Kayak Kulübü ve TOHM sporcusu Sıla Kara’ya verildi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ERZURUM GSİM’DEN KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

  29 Ekim 4 Kasım Kızılay Haftası nedeniyle Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kızılay’a kan bağışında bulundu. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  TEKNO DÖNÜŞÜMLE BİLGİSAYARSIZ ÖĞRENCİ KALMASIN

  ‘Bilgisayarsız öğrencimiz Kalmasın’ sloganıyla yola çıkan Erzurum GSİM Palandöken Gençlik Merkezi, örnek bir çalışmaya imza attı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GENÇLER KAŞ YOLLARINDA

  ‘Kaş’tan Erzurum’a Yörük Gençler Kayakta, Dadaş Gençler Dalışta’ projesi kapsamında Erzurum’dan ilk kafile Antalya’ya gitti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER