HABERARŞİVİ
 • 21

  KASIM

  MASA TENİSİNDE ÖĞRETMENLER İÇİN YARIŞTILAR

  Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Teşvik Müsabakaları yoğun ilgi gördü.

 • 21

  KASIM

  ŞAMPİYON CİRİTÇİLERE TATLI KUTLAMA

  İki yıldır üst üste Atlı Ciritte Türkiye şampiyonu olan Akıncılar Atlı Spor Kulübü’nü ziyaret eden Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Mavi-beyazlı ciritçilerin 12 yılda beş kez Türkiye şampiyonu olmasının büyük başarı olduğunu söyledi. GHSİM Müdürü, şampiyon ciritçilere baklava ikram etti.

 • 16

  KASIM

  KICKBOKSUN KRALINA COŞKULU KARŞILAMA

  Kickboksta Dünya üçüncüsü olarak ülkemize bronz madalya kazandıran Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kickboksçusu Cebrail Gençoğlu, memleketi Erzurum’da krallar gibi karşılandı.

 • 15

  KASIM

  RİNGİN ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Gençler Avrupa ikincisi Ahmet Otçu ile Ahmet Cömert Boks Turnuvası şampiyonu İbrahim Gezer, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret etti. Taşkesenligil, şampiyon boksörleri ödüllendirdi.

 • 14

  KASIM

  TAEKWONDONUN BALKAN FATİHLERİNE COŞKULU KARŞILAMA

  Edirne’de yapılan Taekwondo Balkan Şampiyonası’nda ülkemize altın ve gümüş madalya kazandıran taekwondocular, memleketi Erzurum’da çiçeklerle karşılandı.

 • 14

  KASIM

  GENÇLİK MERKEZLERİ ‘HER YERDE’

  Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi, ‘Merkezim Her Yerde’ projesi kapsamında Pasinler’in Saksı Mahallesi’nde minik gönülleri fethetti.

 • 13

  KASIM

  ESKRİM'DE TARİH YAZIYORUZ

  Antrenörler Mehmet Ali Dayanç ve Nevzat Dumanoğlu’nun öğrencisi Burak Can Uğan, adeta tarih yazarak Yıldız Erkekler Epe dalında Türkiye şampiyonu oldu. Genç eskrimci Dünya Kupası kapısını araladı.

 • 13

  KASIM

  10 KASIM CURLING KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU

  Türkiye Curling Federasyonu tarafından GHSİM curling salonunda düzenlenen 10 Kasım Curling Kupası müsabakaları sona erdi. Erkeklerde TEİAŞ Spor, bayanlarda ise Erzurum Gençlikspor şampiyon oldu.

 • 13

  KASIM

  MASA TENİSİNDE ATATÜRK KUPASI İÇİN YARIŞTILAR

  Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 10 Kasım Masa Tenisi ve Atatürk Kupası ve Teşvik Müsabakaları yoğun ilgi gördü.

 • 9

  KASIM

  ERZURUM’DA OKUL SPORLARI ZİRVESİ

  Erzurum’da okul sporları zirvesi yapıldı. Erzurum Lisesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, beden eğitimi öğretmenlerine okul sporlarının aktif olması konusunda önemli görev düştüğünü söyledi.

 • 2

  KASIM

  KAN VERİN HAYAT KURTARIN

  Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Palandöken Gençlik Merkezi, Kızılay Haftasında Türk Kızılayı’nın kan bağışı kampanyalarına destek vererek, farkındalık oluşturdu.

 • 2

  KASIM

  GHSİM Gönülleri Fethetti

  Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bedensel Engelliler Yüzme Milli Takımını TOHM’da ağırlayarak önce yemek ikram etti, sonra ödüllendirdi.

 • 2

  KASIM

  YÜZMENİN ENGEL TANIMAYAN KAHRAMANLHARINA MORAL

  Dünya Yüzme Şampiyonası’na Erzurum’da hazırlanan Bedensel Engelli Yüzme Milli Takımını ziyaret ederek, çalışmalarını izleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Ampute Milli Takımımızdan sonra yeni bir destanda sizin yazacağınıza inanıyorum” dedi.

 • 30

  EKİM

  VALİ AZİZOĞLU YAKUTİYE GENÇLİK MERKEZİ'NDE

  Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Yakutiye Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi alırken, proje çalışmalarını yerinde gördü.

 • 27

  EKİM

  BELGENET Eğitici Eğitmenleri için düzenlenen seminerler devam ediyor.

  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Eğitici Eğitmenleri için düzenlenen seminerler devam ediyor.