BİATHLONCULAR KANDİLLİ’DE GÜÇ DEPOLUYOR

  Kayaklı Koşu ve Biathlon gibi kayak sporlarının kamp ve müsabaka merkezi olan Kandilli Tesisleri bugünlerde Biathlon Milli Takımını ağırlıyor. Sporcular yeni sezon yarışları için güç depolarken, GSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil de, milli kayakçıları kampta yalnız bırakmadı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  BASKETLER CUMHURİYET İÇİN ATILDI

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. Yılı ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Erzurumlu spor adamı Zekeriya Tutar anısına düzenlenen basketbol turnuvası nefes kesti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  29 EKİM BADMİNTON TURNUVASI YAPILDI

  Erzurum’da 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Badminton Turnuvası ve Zekeriya Tutar Anma Müsabakaları yapıldı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ‘ASKIDA KİTAP’ NARMANLI ÇOCUKLARA ULAŞTI

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi’nin ‘Askıda Kitap’ projesi, bu kez Narmanlı çocuklar için uygulandı. Araköy İmam Hatibi M. Faruk Kömeç’in çağrısına duyarsız kalmayan Palandöken Gençlik Merkezi, ‘Askıda Kitap’ projesini Narmanlı miniklerin ayağına götürdü. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  Uçurtmalarımız Uçuyor Karabağ Özgürleşiyor

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yakutiye Gençlik Merkezi tarafından Azerbaycan’a destek için uçurtma şenliği düzenledi. 150 gönüllü “Uçurtmalarımız uçuyor, Karabağ özgürleşiyor” sloganıyla uçurtmaları gökyüzüne salıverdiler. ERZURUM/GSİM

  Haberi Oku

  AKIL VE ZEKA OYUNLARININ MERKEZİ

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Aziziye Gençlik Merkezi gençlerin merkezi olmaya devam ediyor.Akıl ve Zeka Oyunları eğitimlerine yoğun olarak katılan gençler duyuşsal ve bilişsel özelliklerini geliştirmelerinin yanında çeşitli gönüllülük faaliyetlerine de katılarak iyi birey olma yolunda büyük mesafeler katediyorlar. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  Dadaşlar, Can Azerbaycan’a Koştu

  Erzurum'da, Ermenistan'ın saldırdığı Azerbaycan'a destek amacıyla "İki devlet tek yürek" sloganıyla dostluk yürüyüşü düzenlendi. Dadaşlar, “Her ortamda kardeş ülke Azerbaycan’ın yanındayız” mesajını verdi. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  Kayak Pistlerinden Önce Şelaleyi Turladılar

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi, Erzurum TOHM sporcuları için şelale turu düzenlendi. Pandemi sürecinin ardından ilk kez TOHM’dan çıkan sporcular, Cittaslow City Uzundere’nin eşsiz manzarası karşısında stres attı. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  AZERBAYCAN İÇİN KOŞACAKLAR

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile DSİ Palandöken Masterlar Koşu Grubu’nun ortaklaşa düzenledikleri ‘İki Devlet Tek Yürek’ sloganıyla Azerbaycan’a destek için koşu düzenleyecekler. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  UÇURTMA ŞENLİĞİ BAHANE AZERBAYCAN’A DESTEK ŞAHANE

  Erzurum GSİM Yakutiye Gençlik Merkezi ile Mavi Yelekli Gönüllülerin ortaklaşa düzenlediği Uçurtma Şenliği’nde Türk ve Azerbaycan Bayrakları açılarak, Dağlık Karabağ’da savaşan Azeri askerlere destek verildi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR MASAYA YATIRILDI

  Pandemi sürecinde gerek Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın projelerini gerekse kendi projelerini başarıyla yürüten Erzurum GSİM, Gençlik spor ve KYK faaliyetlerini masaya yatırdı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI İÇİN KOŞTULAR

  Avrupa Spor Haftası Kapsamında yıldızlar kız ve erkekler arası atletizm yarışları yapıldı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GENÇ ŞAİRLER BİRİNCİLİK İÇİN TER DÖKTÜ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Kültür ve Sanat Yarışmaları Doğu Anadolu Bölgesi Şiir Yarışması sona erdi. Adaylar birinci olmak için online sistemle yapılan yarışmada ter döktü. Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi’nden oluşan Jüri birincileri seçerken bir hayli zorlandı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  TENİSÇİLERİN ZAFERİNİ KUTLADI

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu İlleri arasında düzenlenen Doğu Ligi Tenis Şampiyonası’nda başarılı olan sporcular ile antrenörler GSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret ederek başarılarını paylaştı. Taşkesenligil, şampiyon raketleri tebrik etti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  TOHM KAYAKÇILARI YAZ KAMPINDA

  Erzurum TOHM’da spor yaşantısını sürdüren kayakçılar yaz kampıyla kondisyon depoluyor. GSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, kayakçıların antrenmanlarını ziyaret etti. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  GSİM’DE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİM SEMİNERİ

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Programı kapsamında, Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde online olarak eğitim semineri düzenlendi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER