GSİM TESİSLERİNDE CUMA NAMAZI

  Koronavirüs sürecinde 11 hafta sonra Erzurum’da Cuma Namazı kılındı. Atletizm Tartan Pisti’nde Cuma Namazını kıldıran İmam Hatip Kazım Musa Keskin, Erzurumspor’a da şampiyonluk için dua etti. (ERZURUM-GSİM)

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI’NA ÖZEL SOSYAL MESAFELİ SPOR

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası başladı. Şükrüpaşa Mahallesi’nde site bahçesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından balkonda vatandaşlara spor yaptırıldı. Bar ekipleri de maskelerle sosyal mesafeye uyarak Hançer Barı oynadı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI ÇELENK SUNUMU İLE BAŞLADI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kutlamaları Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı. Koronavirüs salgını nedeniyle törene katılanlar maske ve sosyal mesafe kuralına uydu. 20 yaşından küçüklerin sokağa çıkamaması nedeniyle bayrakları göndere antrenörler çekti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  19 MAYIS TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN DOĞUŞUDUR

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Teşkesenligil, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GENÇLİĞİN BAYRAMINA SADE KUTLAMA

  Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası sade bir törenle kutlandı. Erzurum GSİM tarafından düzenlenen tören Havuz Başı Atatürk Anıtına Çelenk Sunma ile başladı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLAR SPOR BİLGİLERİNİ YARIŞTIRDI

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından şampiyon sporcular için online spor bilgi yarışması düzenlendi. Milli judocu Cengizhan Dönmez birinci oldu. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  19:19’DA MEŞALE YANDI İSTİKLAL MARŞI OKUNDU

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Türkiye’de bütün stadyumlarda ışıklar yandı. İstiklal Marşı Okundu. TOHM’da kalan Milli Sporcular ise Atlama Kulelerinde Saat 19:19’da İstiklal Marşımızı okudu. Kulelerde Olimpiyat meşalesi de yakıldı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  SPOR BİLGİ YARIŞMASI ŞAMPİYONLARINA ÖDÜL

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası Kapsamında yapılan ‘Spor Bilgi Yarışması’nda ilk üçe giren Milli sporculara ödülleri evlerinde verildi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  OLİMPİK KONFERANS

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, kurmayları ve olimpiyat havuzundaki milli sporcularla video konferans yaptı. Taşkesenligil, “Sizler Türkiye’nin olimpiyatlar yolundaki dünya markasısınız. Onun için sizin adınıza seferber olduk” dedi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KARANTİNADAKİ ÇOCUKLAR SEVİNDİRİLDİ

  Erzurum Valisi Okay Memiş’in destekleri ile hazırlanan hediyeler Karantinadaki çocuklara dağıtıldı. Oyuncuklar ve eğlence setlerine kavuşan çocuklar oldukça mutlu oldu. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GSİM’de Video Konferans

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, İlçe, Şube ve Yurt Müdürleri ile Video Konferans yaparak, durum değerlendiresi yaptı. Taşkesenligil, “İnşallah bu sıkıntılı sürecin sonunda faaliyetlerimiz ve yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek” dedi. (ERZURUM-GSİM)

  Haberi Oku

  KARANTİNADA DEVLETE 200 TL BAĞIŞLADI

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle Suudi Arabistan’dan uçakla Türkiye’ye getirilen ve Erzurum’da karantinaya alınan vatandaşlardan Songül Madak, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 200 TL bağışladı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KORONAVİRÜS SONRASINA ODAKLANDIK‬

  Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu İl müdürleriyle video konferans yöntemiyle toplantı yaptı.Kasapoğlu, Koronavirüs salgını sonrasında hem gençlik hem de spor alanında yatırım ve projelerinin hız kesmeden devam edeceğini söyledi. (ERZURUM-GSİM)

  Haberi Oku

  Karantinadaki Çocuklara 23 Nisan Sürprizi

  Arabistan’da mahsur kalarak Türk Hava Yolları uçağı ile Erzurum’a getirilerek Nurettin Topçu Erkek Öğrenci Yurduna yerleştirilen 182 kişiye ilk sürprizi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında yaşadılar. Karantinada olan 23 çocuğa Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, hediyeler verdi.

  Haberi Oku

  Türkiye Tek Ses Tek Yürek

  Suudi Arabistan’dan Erzurum’a getirilerek öğrenci yurdunda karantina altına alınan 182 Türk vatandaşı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda pencerelere çıkarak İstiklal Marşı okudular. Bu arada Erzurum ve bölge illerinde de İstiklal

  Haberi Oku

  AZİZİYE GENÇLİK’TEN POLİS’E SİPERLİ MASKE

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Aziziye Gençlik Merkezi, Polis Haftası nedeniyle Dadaşkent’te Polis Merkez’inde görev yapan Emniyet Mensuplarını ziyaret ederek, siperli maske hediye etti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER