EN GENÇ GÖNÜLLÜLER SOKAK HAYVANLARI İÇİN SEFERBER

  Erzurum GSİM, Aziziye Gençlik Merkezi faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Türkiye’nin en genç gönüllüleri sokak hayvanlarının susuz kalmaması için seferber oldu. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  DENEYAP ATÖLYESİ’NDEN MASKE APARATI

  Pandemi sürecinde ürettiği binlerce siperli maske ile sağlık çalışanlarına, emniyet teşkilatına ve esnafa katkı sağlayan Erzurum GSİM Gençlik Merkezleri, şimdi de Deneyap Atölyelerinde maske aparatı üretiyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  Türkiye’nin Gözbebeği Olacak

  Erzurum Kamp Eğitim Merkezi’ndeki inşaat çalışmalarını inceleyen Vali Okay Memiş, “Bu tesisleri sporcularla gençlerle dolduracağız. Erzurumspor Süper Lig’e nasıl yükseldiyse diğer branşlarda da Türkiye, Avrupa hatta olimpiyatlara şampiyon sporcular yetiştireceğiz” dedi. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  MİNİK VE YILDIZ ATLETLER KONGRE KUPASI İÇİN KOŞTU

  Erzurum Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Atletizm İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 23 Temmuz Erzurum Kongresi Kupası Yarışları yapıldı. Dereceye giren minik ve yıldız atletlere madalya verildi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  VALİ MEMİŞ’TEN MİLLİ ATLETLERE CAĞ KEBAP ZİYAFETİ

  Anadolu’nun zirvesinde kamp yapan milli atletler adeta Erzurumluların baş tacı. Vali Memiş de milli atletleri kampta ziyaret ederek, onurlarına cağ kebap ziyafeti çekti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ERZURUMLU KADINLAR SPORU ÇOK SEVDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın en önemli projelerinden biri olan ‘Kadına Spor’ Projesi Erzurum’da çok tuttu. Dadaş kadınlar haftanın belirli günlerinde tecrübeli antrenörler eşliğinde spor yapıyor. Kadınların yenilenen Atletizm Tartan Pistin’de yaptığı step ve aerobik çalışması nefes kesti. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  Curling'te Şampiyonlar Belli Oldu

  Türkiye Curling Federasyonu tarafından yapılan Curling Ligleri Final Karşılaşmaları sona erdi. Süper Ligin yanı sıra birinci ve ikinci ligde de şampiyonlar belli oldu. (ERZURUM/GSİM)

  Haberi Oku

  Buzun Satrancında Dev Organizasyon Erzurum’a

  Curling'te Dünya Curling Şampiyonası Erzurum’da Yapılacak. Müjdeyi eski Sağlık Bakanı ve Erzurum Milletvekili Recep Akdağ ile Curling Federasyonu Başkanı Kenan Şebin birlikte verdiler. 5-12 Aralık 2020’de gerçekleşecek olan şampiyonaya şu ana kadar 23 ülke başvurdu. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ RUHUYLA RAFTİNG VE TIRMANIŞ YAPTILAR

  Atatürk Üniversitesi Spor Kulübü ile Erzurum GSİM Aziziye Gençlik Merkezi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde önemli bir etkinliğe imza attı. (Erzurum/GSİM)

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ’U UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

  15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. Yıl dönümünde Dadaşlar, bir kez daha demokrasi nöbeti için Caddelerdeydi. Erzurum GSİM sporcuları da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne damgalarını vurdular. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ TIRMANIŞINA YOĞUN İLGİ

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri’nin organize ettiği 15 Temmuz Dağ Tırmanışı Büyük ilgi gördü. Palandöken dağı adeta Ay-Yıldızlı al bayrağa büründü. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KATAR KATAR KAMPA GELİYORLAR

  Katar Atletizm Milli Takımı 3 bin 200 rakımlı Palandöken’de antrenmanlara başladı. Yüksek rakımından dolayı özellikle kamp için Erzurum’u tercih eden sporcular Palandöken’e hayran kaldı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ‘KADINA SPOR’ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Kadına Spor’ Projesi kapsamında Erzurum GSİM kadın antrenörleri ev ev kapı kapı dolaşarak ev hanımlarına spor yaptırıyor. Palandöken ilçesinde yapılan etkinlikte yoğun ilgi gördü.

  Haberi Oku

  KAYAK YÖNETİCİLERİ GSİM’DEYDİ

  Türkiye Kayak Federasyonu Asbaşkanı Cafer Nuroğlu, Snowboard Öğretmenleri ve Antrenörler Derneği Yöneticileri Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e nezaket ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  KARANTİNANIN ARDINDAN TADİLAT

  Erzurum’da Covid-19 pandemisi sürecinde karantina merkezi olarak değerlendirilen Nurettin Topçu ve Oğuzhan Yaşar Yurtlarında karantina sürecinin ardından tadilat, temizlik ve ilaçlama yapılıyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GSİM PERSONELİNE 2. KEZ COVİD-19 TESTİ

  Erzurumspor-Adana Demirspor maçı öncesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün statta görev alacak personeli için Covid-19 testi yapıldı. Eskişehir müsabakasının ardından yarınki mücadele öncesinde yapılan Covid-19 testleri negatif çıktı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER