AYAK TENİSİ FEDERASYONU’NDAN ZİYARET

  ‘Ayak Tenisi Eğitim Sertifika Programı’ kapsamında Erzurum’a gelen Ayak Tenisi Federasyonu Asbaşkanı Oğuz Özer ile İl Temsilcisi Selami Topaloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret etti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GSİM, İRAN HEYETİNİ AĞIRLADI

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İran Heyetini Konuk etti. Türkiye ile İran’ın sınır şehirleri arasında Tebriz- Erzurum Merkezli yürütülecek olan ‘Gençlik ve Spor Etkinlikleri’ protokolün ön görüşmeleri yapıldı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  GÖNÜLLÜ EĞİTİM NEFERLERİ İŞ BAŞINDA

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Aziziye Gençlik Merkezi gönül odaklı çalışmalarına devam ediyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ERZURUM PLAY-OFF’TA

  Yalova’da düzenlenen 3.Lig C Grubunda Mardin Kızıltepe Engelliler Birliği’nden sonra 2.Lige Terfi maçları oynamaya hak kazanan 2.ekip Erzurum Gençlik Spor Kulübü oldu. Antrenör Ali Ekber Erol yönetimindeki Mavi-beyazlılar, emin adımlarla 2. Lige koşuyor. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON BOKSÖRÜ KUTLADI

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Kastamonu’da yapılan Milli Takım Seçmelerinde şampiyon olan Muhammed Enes Kanar’ı kutladı. Palandöken Belediyespor’un Milli boksörü Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  Olimpiyatlara Rekorları Kırarak Kota Aldılar

  Erzurum'da bu yıl altıncı kez düzenlenen Sprint Relay Cup ile Balkan Bayrak Şampiyonası nefes kesti. Atatürk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Atletizm Pisti rekorlara sahne oldu. Bir çok atlet rekor kırarak olimpiyat vizesini Anadolu’nun Zirvesinde cebine koydu. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ATLETİZMİN KALBİ ERZURUM’DA ATACAK

  TAF tarafından 6’ıncısı düzenlenecek olan Sprint Relay Cup ve Balkan Bayrak Şampiyonası bugün başlıyor. Atletizmin kalbi Dadaşlar diyarında atacak. Ramil Guliyev rekor deneyecek. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  U14’LER BÖLGE BİRİNCİLİĞİ İÇİN KOŞTU

  U14 Yaş Bölge Şampiyonası Atletizm Yarışları yapıldı. 75 sporcu birinci olabilmek için yarıştı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  TRİATLONCULAR KIŞI ALANYA’DA YAZI ERZURUM’DA GEÇİRECEK

  Türkiye Triatlon Federasyonu da yüksek irtifa kampı için Erzurum’u tercih edecek. Triatlon Federasyonu Genel Koordinatörü Serkan Şimşek, “Balıkesir Avlu’da yapılacak olan Avrupa Kupası için Erzurum’da kampa gireceğiz. Artık bundan böyle kışın Alanya’da yazın da Dadaşlar Diyarında kamp yapacağız” dedi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  FOTOĞRAFLARIYLA HAYATI EVE SIĞDIRDI BİRİNCİ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ‘Pandemide Çocuk Olmak’ konulu ‘Hayat Eve Sığar’ fotoğraf yarışmasında Erzurumlu Muhammed Emin Atiş birinci oldu. Şampiyon genç fotoğraf makinesi kazandı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  DAHA İYİSİNİ YAPMAK İÇİN YIKIYORLAR

  Erzurum’da amatör futbolun kalbinin attığı 3 Temmuz Stadı’nda yenileme çalışmaları başladı. Yeni kulüp binalarını yeniden inşa etme ve saha zemini yenileme çalışmaları için düğmeye basıldı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  CURLİNGTE ANADOLU KUPASI ERZURUM’UN

  Türkiye Curling Federasyonu tarafından düzenlen Anadolu Curling Turnuvası’nda Erzurum Karması Şampiyon oldu. Federasyon Başkanı Prof. Dr. Kenan Şebin, bu tür müsabakalarla Curlingi tüm Anadolu’ya yayacaklarını söyledi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  TAŞKESENLİGİL İLE İSTİŞARE

  Türkiye Amatör Futbolcular Derneği Erzurum Şube Başkanlığı Yönetimi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret ederek 3 Temmuz Stadı’nda başlayan inşaat ve zemin yenileme çalışmaları hakkında istişare ettiler. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  ÇEVRE İÇİN PEDALLADILAR

  Erzurum’da Pedallar Çevre Günü için döndü. Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün işbirliği ile 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle önemli bir etkinlik organize edildi. ‘Çevre için pedal çevir’ faaliyetinde bir araya gelen yaklaşık 300 bisikletli, Aziziye Tabyalarına çıkarak çevre temizliği yaptı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  EN GÖNÜLLÜ HAREKET

  ‘Komşum Gönüllülük Hareketi’ Kapsamında KYK’lar da çıkan yemekler tespit edilen ailelerle paylaşılacak. Pilot Çalışma kapsamına Erzurum GSİM bağlı KYK’lar da dahil edildi. Fazla yemekler dar gelirli ailelere ikram edilecek. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  BİLGİ YARIŞMASINDA NOKTA ATIŞI YAPTILAR

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri pandemi ortamında bile insan odaklı çalışmalarına devam ediyor. Gençler Bilgi Yarışmasında Bölge Birincisi olan ‘Nokta Atışı Takımı’ öğrenciler ödüllendirildi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER