SÜPER LİGİN ŞAMPİYONU ÇELEBİ VE NARMAN

  Türkiye Curling Federasyonu Süper Lig Şampiyonları erkeklerde Çelebi Spor, Kadınlarda ise Narmanspor oldu. 2. Lig ve Birinci Ligin şampiyonları kupalarına kavuştu. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU "TOKYO 2020'YE 100 GÜN KALA" ETKİNLİĞİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, paralimpik milli sporcularla birlikte toplam 118 milli sporcunun Tokyo Olimpiyatları'na kesin kota kazandığını bildirirken, "Kota müsabakaları haziran sonuna kadar devam edecek, inanıyorum ki bu süreçte Türkiye daha fazla sporcuyla daha fazla branşla katılım gösterecek"

  Haberi Oku

  GÜL GİBİ SERGİ

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi Resim Kulübü öğrencilerinden Bahtınur Gül’ün iki hafta gibi kısa bir sürede çizdiği 25 resim sergilendi. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  Erzurum Azerbaycanlı Yüzücülere Uğurlu Geliyor

  Gardaş kulaçlar olimpiyatlar için atıyor. Dost ve Kardeş ülke Azerbaycan’ın Milli yüzücüleri Erzurum’u çok sevdi. Litvanya’da madalyaları toplayan Azerbaycanlı yüzücüler, şimdi Avrupa Şampiyonası ile Olimpiyatlar için hazırlıklarını yeniden Erzurum’da sürdürüyor. Baş antrenör Reşhat Abdurahmanov, “Dadaşlar Diyarı bize uğurlu geliyor. Onun için hep buraya geliyoruz” dedi. (ERZURUM-GSİM)

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum verdi

  Haberi Oku

  KONYA’DA "OLİMPİK VELEDROM" TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Veledromun Türkiye'nin 70 yıllık hayali olduğunu hatırlatırken, Dünyada tek cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bisiklet turunun her geçen yıl daha da güzelleştiğini ifade etti.

  Haberi Oku

  4. ETNOSPOR FORUMU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, geleneksel sporların milli kimlikleri güçlendirmenin yanı sıra ülkeler arası dayanışmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik bağlarının güçlenmesi için önemli bir vesile olduğunu belirterek, ‘’Geçmişi yaşayarak ve yaşatarak bu kıymetli mirası gençlerimize aktararak en iyi şekilde yarınlara taşımalıyız" dedi.

  Haberi Oku

  "BUGÜN, DÜNYA EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ GENÇ GİRİŞİMCİLERDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç MÜSİAD'ın düzenlediği 7. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi'ne katıldı.

  Haberi Oku

  ‘’TOHM’’ SPORCULARINA YABANCI DİL EĞİTİM İMKANI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türk Eğitim Derneği ile imzaladıkları eğitim protokolü ile Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nden yararlanan 9. sınıf düzeyindeki tüm sporcuların, TED Üniversitesi tarafından hazırlanacak özel müfredat kapsamında, haftada 4 saat olmak üzere, 90 hafta süre ile toplam 360 saat çevrimiçi İngilizce dil eğitimi alacaklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI PROJE İÇİN KOŞTU

  Atletizmi Geliştirme Projesi 2. Kademe Yarışları Erzurum’da yapıldı. Genç atletler şampiyonluk için koşarken, yarışlara Karayazılı atletler damga vurdu.

  Haberi Oku

  CURLİNGTE FİNAL HEYECANI

  Türkiye Curling Federasyonu tarafından Erzurum’da startı verilen 2.Lig, 1. Lig ve Süper Lig Curling Finalleri nefes kesiyor. Toplam 24 takım kürsünün ilk basamağına çıkmak için yarışıyor.

  Haberi Oku

  GSİM İLE STK’LARIN İŞBİRLİĞİ ZİRVESİ

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi’nin ev sahipliğinde STK temsilcileriyle işbirliği zirvesi yapıldı.

  Haberi Oku

  "BU MİLLET, GENÇLERİYLE DEMOKRASİ DÜŞMANLARINA, EN GÜZEL, EN ASİL TAVRI EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE ORTAYA KOYACAKTIR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Hilelerle, kumpaslarla bu milletin tankıyla, tüfeğiyle millete savaş açanları gördük. Onlar şimdi hamdolsun ki yine bu milletin kudretiyle tarihin çöplüğüne birer birer gittiler" diye konuştu.

  Haberi Oku

  KAYMAKAM’DAN ÇAT KAPI

  Aziziye’nin yeni Kaymakamı Metin Baskın, Dadaşkent’teki Gençlik Merkezi’ne çat kapı yaptı. Gençlik Merkezi Müdürü Yunus Kumbasar’a “Hayırlı olsun” dileklerini ileten Baskın’a minik sanatçılar müzik ziyafeti çekti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  AZİZİYELİ ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

  Aziziye Kaymakamı Metin Baskın, Dadaşkent’teki Belediye Hizmet Binasının altında bulunan Spor Salonu’nda antrenman yapan minik öğrencilere tişört dağıttı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku

  KAŞ’TAN ERZURUM’A GÖNÜL KÖPRÜSÜ

  ‘Kaş’tan Erzurum’a Yörük Gençler Kayakta, Dadaş Gençler Dalışta’ projesi kapsamında Anadolu’nun Zirvesine gelen Yorük Gençler unutamayacakları anlar yaşadı. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER