Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne damga vurdu. Spor müsabakaları, Milletin Zaferi Doğa Yürüyüşü, Sancak Koşusu ve İşaret Dili ile 15 Temmuz Marşı alkış aldı.
(Erzurum-GSİM) Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 15 Temmuz Milletin Zaferi’nin 8. Yılında da kutlamalara damga vurdu. Spor Müsabakaları, Palandöken Kaymakamlığı ile GSİM’in ortaklaşa düzenledikleri Milletin Zaferi Doğa Yürüyüşü, Atletlerin Sancak Koşusu ve Yakutiye Gençlik Merkezi Müzik Korosunun İşaret Dili ile 15 Temmuz Marşını canlandırması alkış aldı.
Haberi Oku