EYS EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  EYS EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  Haberi Oku

  2023 YILI ULUSAL VE ULUSLARARASI BAŞARI ELDE EDEN SPORCU VE ANTRENÖRLERİN ÖDÜL TÖRENİ

  Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde, ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarı elde eden yaklaşık 400 sporcu ve antrenör için ödül töreni gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI COŞKU İLE KUTLANDI

  Erzurum GSİM Olarak bu bayramda görevimizi layıki ile yapmanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz. Cumhuriyetin 100. Yılına yakışır kutlamalarda en büyük paydaş olmanın coşkusunu yaşadık

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI COŞKULU GEÇTİ

  Amatör Spor Haftasında gönlümüzce Spor yaptık. Saygı duruşu yaptık, İstiklal Marşımızı coşkuyla okuduk. Amatör sporun ruhunu yüreğimizde hissettik. Profesyonelliğin geçiş yolunun amatör spordan geçtiğinin üzerine bir kez daha vurgu yaptık

  Haberi Oku

  Avrupa Spor Haftasına Yoğun Kutlama

  Avrupa Spor Haftası kutlamaları Erzurum Havuzbaşı Kent Meydanı’nda yapıldı. Açılış töreninin ardından spor gösterileri yapıldı. Yakutiye Gençlik Merkezi Müzik Kulübü konser verdi.

  Haberi Oku

  Çifte Minareleri Çizerek Festivale Katkıda Bulundular.

  Palandöken Kültür Yolu Festivali kapsamında Erzurum'da kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenlendi. Bu kapsamda Yakutiye Gençlik Merkezi Resim Atölyesi öğrencileri Çifte Minareleri çizerek festivale katkıda bulundular.

  Haberi Oku

  Erzurum ANALİG’de Şampiyon

  Anadolu Yıldızları (ANALİG) Osman Bayrakdar Sezonu Taekwondo Finalleri Sinop’ta yapıldı. Erzurum şampiyon oldu.

  Haberi Oku

  Roket Fırlatıp Şampiyon Oldular

  THSF'nin düzenlediği 5. Uzay Modelleri Türkiye şampiyonasında Palandöken Gençlik Merkezi Alora Roket Takımı birinci oldu. DENEYEP Koordinatörü Fırat Ceyhan ve Sporcular Yavuz Selim Çom ve Ahmet Tümer Çolak başarısı ile alkış aldı.

  Haberi Oku

  TEKMELER ANALİG İÇİN KALKTI

  İller arası Anadolu Yıldızları (ANALİG) Osman Bayrakdar Sezonu Taekwondo Grup Birinciliği Müsabakaları Aşkale İlçe Spor Salonu’nda başladı. Turnuvanın açılış seremonisinin ardından eleme turu maçları başladı.

  Haberi Oku

  KIBRIS GAZİLERİ GENÇLERLE BULUŞTU

  Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yakutiye Gençlik Merkezi, Kıbrıs Barış Harekatının 49. Yıl dönümünde gazileri ağırladı. Gençlerle, gaziler birlikte kahramanlık türkülerini seslendirdi.

  Haberi Oku

  DEPREMZEDE ÇOCUKLAR ONLARLA GÜLÜMSEDİ

  Yakutiye Gençlik Merkezi Tlyatro Rabarba olarak Gençlik Spor Bakanlığı ile bir proje gerçekleştirdi. ‘Gülümseyin Geliyoruz’ sloganıyla 10 gün boyunca depremzede çocuklara neşeli anlar yaşatan ekip, depremzede çocukların acılarını hafifletmeye çalıştı.

  Haberi Oku

  DİYARBAKIR’DAN ERZURUM’A ‘ANADOLUYUZ BİZ’ KÖPRÜSÜ

  GSB’nin ‘Anadoluyuz Biz’ projesiyle Erzurum’un konuğu Diyarbakırlı kız öğrenciler oldu. Davul-zurna ve bar gösterileriyle karşılanan gençler kentin tarihi ve kültürler yerlerini gezerek Dadaşlar diyarını tanıma şansı bulacak.

  Haberi Oku

  Dadaşların Dart Sınavı

  Erzurum GSİM ile Bocce ve Dart İl Temsilciliği’nin organize ettiği MNG AVM 1. Dart Turnuvası yoğun bir katılımla yapıldı. Onlarca kişi dart atmak için sıraya girdi.

  Haberi Oku

  KURUM PERSONELİMİZ ÇADIRKENT KURULUMUNDA

  Kurum personelimizden deprem bölgesine yardım seferberliği...

  Haberi Oku

  19 Vatandaşa Can Oldular

  33 kişilik ekiple Malatya’da enkazda arama kurtarma çalışmalarına katılan Erzurumlu Dağcılar, 19 vatandaşı deprem enkazından sağ kurtardı. İl Temsilcisi Erdal Emeç, “19 vatandaşımızı sağ çıkardık. 24 vatandaşımızın ise cansız bedeniyle karşılaştık. Keşke onlarına da sağ çıkarabilseydik” dedi.

  Haberi Oku

  BİLEKLİK TASARLADI ÇOCUKLARA HEDİYE ETTİLER

  Palandöken Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve Gönüllü gençler, atölye çalışmasında tasarladıkları bilekleri Alvar İlkokulu öğrencilerine hediye etti. (Erzurum-GSİM)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER