Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Milli Mücadelenin 100’üncü yıl dönümünü muhteşem kutladıklarını belirtti. Taşkesenligil, muhteşem katılım sağlayan Erzurumlulara ve programdaki görevli personele teşekkür etti.

(Erzurum-GSİM)

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Milli Mücadelenin 100. yıldönümü kutlamalarının yanı sıra Gençlik Haftasının coşkulu geçmesinin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, Erzurumlulara ve 19 Mayıs etkinliklerinde görevli olan kurum çalışanlarına bayram coşkusuna ortak oldukları için teşekkür etti.

Bir haftayı aşkın süre ile spor gösterileri, spor karşılaşmaları ve çeşitli aktiviteler ile gençliğin bayramını kutladıklarını vurgulayan Taşkesenligil, “Erzurum halkı  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına büyük bir katılım göstermiştir. Kortej yürüyüşümüzün ardından Yakutiye Kent Meydanı’ndaki spor gösterilerimiz büyük ilgi görmüştür. Erzurum halkına gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.