Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, İlçe, Şube ve Yurt Müdürleriyle Video Konferans Sistemi ile toplantı yaptı.

İl Müdürü Taşkesenligil, Koronavirüs salgının sona ermesi ile birlikte yatırımlara ve faaliyetlere devam edeceklerini belirtti.

İlçe, şube ve yurt müdürleri ile çok başarılı bir video kanferans gerçekleştirdiklerinin altını çizen Taşkesenligil,  bu süreçteki özverilerinden ötürü tüm kurmaylarına teşekkür etti.

Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun destekleriyle  tüm Türkiye’de olduğu gibi Erzurum’da da 2002 yılından bu yana tesisleşmede adeta bir devrime imza attıklarını dile getirerek, 2011 UNIVERSIADE’de ise Erzurum’un tesis rekoru kıran bir kent olduğunu söyledi.

Türk ve Erzurum gençliği adına sağlıklı, geleceğe güvenle baktıklarını ifade eden Taşkesenligil, “Bu memleket de bu gençlik de hepimizin. Dolayısıyla bizim bütün gayretimiz, onların bugününü de yarınını da mutlu ve huzurlu kılmak. Bunun için de hem gençlik hem de spor alanında yatırımlarımız ve projelerimiz, yaşadığımız bu zor günleri atlatır atlatmaz devam edecek” diye konuştu.

GSİM Müdürü Taşkesenligil, kurmaylarından evde kalarak koronavirüs sürecine de hep birlikte destek vermeye devam etmelerini isteyerek, “Bu süreçte tüm sporcularımız, il temsilcilerimiz, antrenörlerimiz ve öğrencilerimiz  evde kalsın” dedi.