MASADA ŞAMPİYON DEĞİŞMEDİ

Küçük Erkekler ve Küçük Kızlar Masa Tenisi İl Birinciliğinde erkeklerde Zübeyde Hanım Ortaokulu, kızlarda da Maksut Efendi Ortaokulu birinci oldu.

28 MART 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Küçük Erkekler ve Küçük Kızlar Masa Tenisi İl Birinciliğinde erkeklerde Zübeyde Hanım Ortaokulu, kızlarda da Maksut Efendi Ortaokulu birinci oldu.

(Erzurum-GHSİM)

Erzurum’da küçük masa tenisçiler, okullarının şampiyon olması için ter döktü.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası Küçük Erkekler ve Kızlar Masa Tenisi il birinciliği müsabakaları tamamlandı.

Dört yıldır küçük erkeklerde  şampiyonluğu kimseye kaptırmayan  Dadaşkent Zübeyde Hanım Ortaokulu il birincisi olurken kızlarda ise Maksut Efendi Ortaokulu kürsünün en üst basamağında yer aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yakutiye Spor Salonu’nda yapılan masa tenisi müsabakaları üç gün sürdü. İl Şampiyonasına 21 okuldan toplam 84 sporcu katıldı.

ZÜBEYDE HANIMIN KARTALLARI DÖRT YILDIR ŞAMPİYON

Birbirinden çekişmeli ve heyecanlı geçen müsabakalar sonunda Erkekler kategorisinde birinci Zübeyde Hanım Ortaokulu, ikinci Tuzcu Ortaokulu, üçüncü Özel Güneş Ortaokulu, dördüncü Saltuk Bey Ortaokulu oldu. Kızlar kategorisinde ise birinci Maksut Efendi Ortaokulu, ikinci Ahmet Yesevi Ortaokulu, üçüncü Tuzcu Ortaokulu, dördüncü ise Kazım Yurdalan Ortokulu oldu.

KUPA VE MADALYALARI VERİLDİ

Oynanan final maçları ardından düzenlenen törende dereceye giren takımlara madalyaları ve kupaları Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Güngör Şenses ve Erzurum  Masa Tenisi İl Temsilcisi İlhami Yavilioğlu tarafından verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Güngör Şenses, müsabakalara katılan okul idarecilerine, öğretmenlerine ve sporculara teşekkür ederek, Erzurum’u grup maçlarında temsil edecek olan okullara başarılar diledi. Masa Tenisi il temsilcisi İlhami Yavilioğlu ise 3-5 Mayıs 2018 tarihlerinde Rize’de yapılacak olan grup müsabakalarında Erzurum’u en iyi şekilde temsil edeceğine inandığı Zübeyde Hanım Ortaokulu ve Maksut Efendi Ortaokuluna başarılar diledi.