BADMINTON RÜZGARI 15 TEMMUZ İÇİN ESTİ

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri’ni Anma Badminton Müsabakaları yapıldı.

17 TEMMUZ 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri’ni Anma Badminton Müsabakaları yapıldı.

(Erzurum-GHSİM)

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Badminton İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri’ni Anma Badminton Müsabakaları nefesleri kesti.

Yakutiye Spor Salonu’nda yapılan badminton müsabakaları yoğun ilgi gördü.İki gün süren badminton müsabakalarında sporcular, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Gazileri için kıyasıya yarıştı. 50’yi aşkın badmintoncu, madalya için karşı karşıya geldi. Yakutiye Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, şube ve ilçe müdürleri katıldı.

EN BÜYÜK ÖZELLİĞİMİZ VATAN VE BAYRAK TUTKUNU OLMAMIZDIR

Yakutiye Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, GHSİM, Badminton İl Temsilcisi Hakan Ülgü ile gençleri tebrik ederek, gençlerin özellikle 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişiminde müthiş bir cesaret örneği gösterdiğini belirterek, “Gençliğimizin en büyük özelliği vatanını ve bayrağını sevmesidir. Gençliğimiz vatan ve millet hassasiyeti oldu mu, müthiş bir cesaret örneği gösteriyor. Bu cesaret Türk milletinin kanında var” dedi.

GENÇLİĞİMİZ VATAN BEKÇİSİDİR

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, 15 Temmuz kahramanlarını unutmadıklarını ve unutmayacaklarını belirterek, “Bakanlığımızın projesi ‘Gençler Asla Unutmazlar’ sloganı ile diyoruz ki, biz 15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız. Erzurum GHSİM olarak, biz bir gün değil yılın 365 günü vatan nöbeti tutuyoruz.  Vatanını en iyi seven işini en iyi yapandır mantığı ile vatanımıza ve şehrimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. GHSİM olarak sporda ve gençlik faaliyetlerinde projeler üretmeye ve insanlığa yararlı olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

15 Temmuz  Şehitlerini Anma Badminton müsabakalarında mücadele eden sporculara madalya verildi.Müsabakalarda, Yakutiye Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı ile Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, bir gösteri maçı yaptı.